FARSKÉ OZNAMY na Štvrtú veľkonočnú nedeľu

Utorok Sv. Vojtecha, biskupa a mučeníka Spomienka
Štvrtok Sv. Marka, evanjelistu Sviatok
NEDEĽA Piata veľkonočná nedeľa

Po    22. apríl        18,00   + rodina Ivaničová, Zemanová a Karcelová (Záhumnie 10)

Ut    23. apríl          7,00   + Ľuboslav Lamper, rodičia a starí rodičia (Pod Hôrkami 16)

St     24. apríl          7,00   na úmysel

Pi     26. apríl        18,00   + Anežka Kolláriková (Za Mlynom 32)

So    27. apríl        18,00   + rodičia Brigita a Anton Huťkoví (Za Mlynom 12)

Ne    28. apríl          8,00   za farníkov

Ut      25. apríl       18,00   za duše v očistci

Ne     28. apríl         9,30   + rodičia František a Jaroslava a ich rodičia a brat František (č.67)

Ne     28. apríl       11,00   Prosba za uzdravenie a potrebné Božie milosti pre Máriu Helenu

• V dnešnú nedeľu máme Jarnú zbierku na kňazský seminár.
  • Na budúcu nedeľu budeme mať oferu na kostol. Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Prosím rodičov prvoprijímajúcich detí, aby prišli v dnešnú nedeľu 21.04.2024 o 16,00 hod na stretnutie do fary v Medzibrode ohľadne prípravy prvého svätého prijímania. Bližšie informácie a všetko potrebné čo je k prvému sv. prijímaniu pripraviť Vám poskytne pani Martina Fúdorová, vedúca eRka v našej farnosti. Ďakujem
  • Animátori z eRka pozývajú všetky deti na stretnutie v piatok o 15,30 hod. do fary v Medzibrode.
  • V piatok 26. 4. 2024 o 15,00 hod. pozývam prvoprijímajúce deti na poslednú katechézu z ôsmich katechéz do farského kostola sv. Jána Nepomuckého v Medzibrode.
  • Stretnutie birmovancov bude v sobotu 27.04.2024 v Hiadli o 8,00 hod. v pastoračnej miestnosti, v Ľubietovej o 10,00 hod. vo fare, v Medzibrode o 13,00 hod. vo fare.
  • Združenie eRko pozýva deti na Misijnú púť detí do Rajeckej Lesnej, ktorá sa uskutoční 11. 5. 2024. Téma tohtoročnej púte bude: Hľa všetko robím nové. Program púte začne o 10,00 hod a trvať bude až do 15,15 hod. Prosím deti, ktoré by mali záujem putovať s nami do Rajeckej Lesnej, aby sa do 5. 5. 2024 (nedeľa) prihlásili u animátorov z eRka (pani Slávka Lenčová, pani Martina Fúdorová), alebo u pána farára. Cena púte ešte upresníme. V tejto cene je zahrnutý poplatok za autobus a registrácia. Prvoprijímajúce deti tento rok za púť nemusia platiť. Prosíme účastníkov púte, aby si ako obetný dar, ktorý tam prinesieme zobrali zo sebou hygienické potreby pre núdznych (napr. mydlo, toaletný papier, šampón atď. stačí jeden kus na osobu). Odchod autobusu bude o 7,00 hod. z Medzibrodu.